Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Ми в регіонах

Реклама на сайті

Пропонуємо розмістити Вашу рекламу на нашому сайті. Нижче наведені можливі розміри реклами та позиції розміщення на сторінках. При розміщенні реклами - ми гарантуємо 100% показів на вибраній сторінці та позиції.

Пропонуються наступні сторінки для розміщення реклами: головна сторінка (включаючи блог) та регіональні сторінки. Під регіональними сторінками, мається на увазі розміщення реклами на сторінках (де відображається список ресторанів, піцерій, служб доставки) всіх міст вибраного регіону. Тобто для Хмельницької області: Хмельницький, Камянець-Подільський, Шепетівка і т.д.

Статистика сайту

З кожним днем відвідуванність сайту зростає, і вкладаються значні зусилля для подальшого зростання. Детальну інформацію про статистику відвідуванності сайту ви зможете отримати з сервісу LiveInternet (відкритий доступ):
Статистика LiveInternet

Як замовити рекламу

З усіх питань щодо розміщення реклами просимо звертатися по телефону, емайлу розміщених на сторінці Контакти:
Звязок

Загальна схема варіантів розміщення

Розміщення на верхніх позиціях. Можливе розміщення в лівій, правій та центральній колонках.

 

Розміщення на нижній позиції.

 

Всі вищенаведені варіанти мають фіксовану ширину та рекомендовану висоту 60 пікселів. При необхідності висота може бути збільшена або зменшена на 10-30%.

Вартість розміщення реклами на головній сторінці

Блок Ціна/місяць
Блок 1 (190х160) 40 грн.
Блок 2 (600х160) 80 грн.
Блок 3 (190х160) 40 грн.
Блок 4 (1024х160) 40 грн.

Вартість розміщення реклами на регіональних сторінках

При розміщенні на регіональних сторінках - оплата відбувається за весь регіон, а не за кожне місто. Тобто при розміщенні для Хмельницької області, в не залежності від кількості міст ціна буде фіксованою.

Приклад регіональної сторінки:
Волинська область (Луцьк)

Зверніть увагу! Реклама не розміщається на сторінках ресторанів, піцерій і т.д.

Блок Ціна/місяць
Блок 1 (190х160) 25 грн.
Блок 2 (600х160) 50 грн.
Блок 3 (190х160) 25 грн.
Блок 4 (1024х160) 25 грн.

Інші варіанти розміщення реклами

Якщо у вас є ідеї щодо іншого варіанту розміщення реклами або іншої інформації, просимо надсилати свої пропозиції на сторінці "Контакти".
Звязок

Контакти

З питань співпраці, звертайтесь:
за телефоном (067)383-30-19 або (099)252-92-11
або на електронну скриньку: info@food24.com.ua, victor.ruzhitsky@gmail.com
skype: victorrl1983

Новини

11/04/2013

За останній час на сайті відбулося багато позитивних змін. Серед головних змін - покращений дизайн головної сторінки та меню.

Детальніше...
09/01/2013

Відтепер ще один ресторан у Луцьку пропонує доставку суші

Детальніше...
28/12/2012

У новому розділі ви зможете взнати цікаві речі про ресторанний бізнес, доставку страв, огляд світових кухонь і рецептів

Детальніше...
07/12/2012

Доставка суші і піци в Луцьку "OTTIMO-CIBO"

Детальніше...

Про замовлення піц додому

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста пропонують доставка їжі цілодобово з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою. Можливість замовити їжу онлайн пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс.

Як зробити доставку піци додому

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів пропонують безкоштовна доставка суші. Страви на замовлення для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому і піца з доставкою та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому

Щоб замовити суші - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци з можливістю замовити піцу та доставка піци - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци

Замовлення піца, замовлення суші та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню

Особливо варто відзначити гриль доставка і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти

Онлайн замовлення продуктів з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс

Обіди в офіс, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії, а також салати доставка з ресторану .

Цілодобова доставка

Доставка обід - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу

Тайська кухня - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика

Наші майстри пропонують замовити шашлик та доставка шашлик , а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня - це шашлик, гриль, смачний стейк та плов у місті.

Азіатська кухня доставка

Турецька кухня - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки та можливість замовити турецькі страви - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування .

Особливості доставки обідів

При замовленні більше безкоштовна доставка шашлик. Запашні страви на грилю доставка з кавказька кухня. Замовити страви на грилю і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою. Замовити обід додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.