Ми в соціальних мережах
food24.com.ua
Київ

Доставка з ресторанів, піцерій, кафе в місті Київ

Япона хата

Япона хата

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Bruce Lee

Bruce Lee

Китайська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 22:00
New-York Street Pizza

New-York Street Pizza

Американська кухня, Вегетаріанська, Гріль, Десерти, солодощі, Європейська кухня, Італійська кухня, Кава, капучіно, Напої, Піца, Салати, Супи, Українська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 21:00
Pizza House

Pizza House

Вегетаріанська, Десерти, солодощі, Для дітей, Європейська кухня, Італійська кухня, Китайська кухня, Напої, Пиво, Піца, Салати, Супи, Суші, роли, сашімі, Фаст фуд, Японська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 23:00
Royal Donut

Royal Donut

Американська кухня, Десерти, солодощі

Графік роботи служби доставки:

 • від 11:00 до 22:00
Домашні страви

Домашні страви

Вареники, пельмені, Десерти, солодощі, Для дітей, Кава, капучіно, Напої, Рибні страви, Салати, Супи, Українська кухня, Шашлик

Графік роботи служби доставки:

 • від 12:00 до 18:00
Есть Поесть - доставка готовой еды.

Есть Поесть - доставка готовой еды.

Гріль, Десерти, солодощі, Напої, Піца, Рибні страви, Салати, Фаст фуд, Шашлик

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 22:00
Пицца-Иф

Пицца-Иф

Італійська кухня, Японська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 24:00
Сушиленд+

Сушиленд+

Піца, Салати, Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 23:00
Суши-Студия на Артема

Суши-Студия на Артема

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 21:00
Суши-Студия на Героев Сталинграда

Суши-Студия на Героев Сталинграда

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 21:00
Челентано

Челентано

Італійська кухня, Піца, Середземноморська кухня, Супи

Графік роботи служби доставки:

 • від 10:00 до 21:00

Додати доставку

Ви можете самостійно додати свою службу доставки, ресторан, піцерію на сайт.

Додати

Про замовлення піц додому Київ

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Київ в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Київ пропонують доставка їжі цілодобово Київ з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Київ. Можливість замовити їжу онлайн Київ пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Київ додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Київ, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Київ.

Як зробити доставку піци додому Київ

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Київ - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Київ пропонують безкоштовна доставка суші Київ. Страви на замовлення Київ для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Київ і піца з доставкою Київ та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Київ

Щоб замовити суші Київ - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Київ - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Київ, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Київ з можливістю замовити піцу та доставка піци Київ - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Київ

Замовлення піца Київ, замовлення суші Київ та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Київ з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Київ - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Київ - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Київ та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Київ

Особливо варто відзначити гриль доставка Київ і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Київ - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Київ і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Київ

Онлайн замовлення продуктів Київ з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Київ - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Київ - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Київ (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Київ - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Київ

Обіди в офіс Київ, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Київ - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Київ, а також салати доставка з ресторану Київ.

Цілодобова доставка Київ

Доставка обід Київ - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Київ і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Київ. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Київ - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Київ - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Київ

Тайська кухня Київ - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Київ Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Київ - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Київ - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Київ - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Київ

Наші майстри пропонують замовити шашлик Київ та доставка шашлик Київ, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Київ. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Київ - це шашлик Київ, гриль, смачний стейк та плов у місті Київ.

Азіатська кухня доставка Київ

Турецька кухня Київ - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Київ - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Київ та можливість замовити турецькі страви Київ - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Київ. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Київ.

Особливості доставки обідів Київ

При замовленні більше безкоштовна доставка Київ шашлик. Запашні страви на грилю доставка Київ з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Київ і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Київ - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Київ і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Київ. Замовити обід Київ додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Київ і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.