Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Графік роботи служби доставки:

  • від 09:00 до 19:00

Доставка їжі з Студия Асуши в місті Горлівка

Студия Асуши

г.Горловка ул.Гагарина,38

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 15 грн. Час доставки від 60 хв. Безкоштовна доставка від 150грн.

Студия Асуши - уголок Японии в центре города... 

Суши

на верх
Тэка Суси
35 г.
12,00 грн.
Унаги суси
35 г.
13,00 грн.
Суси Абогадо
35 г.
7,00 грн.
Суши с королевской креветкой
35 г.
11,00 грн.
Сяке но Филадельфия
35 г.
10,00 грн.

Гунканы

на верх
Гункан Эби
35 г.
10,00 грн.
Гункан Кайеси
35 г.
9,00 грн.
Гункан вакамэ
30 г.
8,00 грн.
Гункан тобико красная
30 г.
13,00 грн.
Гункан тобико черная
30 г.
13,00 грн.

Маки Роллы

на верх
Сяке маки
110 г.
17,00 грн.
Маки абогадо
110 г.
14,00 грн.
Унаги маки
110 г.
33,00 грн.
Тэка маки
110 г.
24,00 грн.
Капа маки
110 г.
12,00 грн.

Роллы

на верх
Туно маки
190 г.
37,00 грн.
Мамэ тори
180 г.
36,00 грн.
Итальяно рору
190 г.
28,00 грн.
Калифорния
175 г.
32,00 грн.
Филадельфия
210 г.
35,00 грн.
Сяке тидзу рору
210 г.
35,00 грн.
Ясай
265 г.
25,00 грн.
Филадельфия с жареным лососем
190 г.
33,00 грн.
Футо маки
280 г.
39,00 грн.

Вип Роллы

на верх
Гейша
250 г.
69,00 грн.
Зеленый дракон
210 г.
50,00 грн.
Кани абогадо
210 г.
47,00 грн.
Ворма
215 г.
57,00 грн.
Канада
200 г.
59,00 грн.
Баттерфляй
200 г.
48,00 грн.
Красный дракон
210 г.
56,00 грн.
Хазаян
185 г.
45,00 грн.
Блэк ролл
195 г.
73,00 грн.

Сэты

на верх
Сэт классик
420 г.
100,00 грн.
Сэт трио
575 г.
90,00 грн.
VIP сэт
1445 г.
320,00 грн.

Салаты

на верх
Салат Чука
100 г.
28,00 грн.

Про замовлення піц додому Студия Асуши Горлівка

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Студия Асуши Горлівка в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Студия Асуши Горлівка пропонують доставка їжі цілодобово Студия Асуши Горлівка з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Студия Асуши Горлівка. Можливість замовити їжу онлайн Студия Асуши Горлівка пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Студия Асуши Горлівка додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Студия Асуши Горлівка, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Студия Асуши Горлівка.

Як зробити доставку піци додому Студия Асуши Горлівка

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Студия Асуши Горлівка - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Студия Асуши Горлівка пропонують безкоштовна доставка суші Студия Асуши Горлівка. Страви на замовлення Студия Асуши Горлівка для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Студия Асуши Горлівка і піца з доставкою Студия Асуши Горлівка та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Студия Асуши Горлівка

Щоб замовити суші Студия Асуши Горлівка - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Студия Асуши Горлівка - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Студия Асуши Горлівка, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Студия Асуши Горлівка з можливістю замовити піцу та доставка піци Студия Асуши Горлівка - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Студия Асуши Горлівка

Замовлення піца Студия Асуши Горлівка, замовлення суші Студия Асуши Горлівка та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Студия Асуши Горлівка з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Студия Асуши Горлівка - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Студия Асуши Горлівка - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Студия Асуши Горлівка та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Студия Асуши Горлівка

Особливо варто відзначити гриль доставка Студия Асуши Горлівка і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Студия Асуши Горлівка - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Студия Асуши Горлівка і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Студия Асуши Горлівка

Онлайн замовлення продуктів Студия Асуши Горлівка з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Студия Асуши Горлівка - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Студия Асуши Горлівка - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Студия Асуши Горлівка (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Студия Асуши Горлівка - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Студия Асуши Горлівка

Обіди в офіс Студия Асуши Горлівка, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Студия Асуши Горлівка - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Студия Асуши Горлівка, а також салати доставка з ресторану Студия Асуши Горлівка.

Цілодобова доставка Студия Асуши Горлівка

Доставка обід Студия Асуши Горлівка - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Студия Асуши Горлівка і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Студия Асуши Горлівка. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Студия Асуши Горлівка - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Студия Асуши Горлівка - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Студия Асуши Горлівка

Тайська кухня Студия Асуши Горлівка - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Студия Асуши Горлівка Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Студия Асуши Горлівка - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Студия Асуши Горлівка - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Студия Асуши Горлівка - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Студия Асуши Горлівка

Наші майстри пропонують замовити шашлик Студия Асуши Горлівка та доставка шашлик Студия Асуши Горлівка, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Студия Асуши Горлівка. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Студия Асуши Горлівка - це шашлик Студия Асуши Горлівка, гриль, смачний стейк та плов у місті Студия Асуши Горлівка.

Азіатська кухня доставка Студия Асуши Горлівка

Турецька кухня Студия Асуши Горлівка - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Студия Асуши Горлівка - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Студия Асуши Горлівка та можливість замовити турецькі страви Студия Асуши Горлівка - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Студия Асуши Горлівка. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Студия Асуши Горлівка.

Особливості доставки обідів Студия Асуши Горлівка

При замовленні більше безкоштовна доставка Студия Асуши Горлівка шашлик. Запашні страви на грилю доставка Студия Асуши Горлівка з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Студия Асуши Горлівка і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Студия Асуши Горлівка - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Студия Асуши Горлівка і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Студия Асуши Горлівка. Замовити обід Студия Асуши Горлівка додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Студия Асуши Горлівка і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.