Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Доставка їжі з Пиццерия "Gusto" в місті Харків

Пиццерия "Gusto"

ул.Гамарника 17

Піца

Доставка від 10 грн. Час доставки від 60 хв.

Пиццерия доставляет пиццу стоимостью от 30 до 55 гривен.

Зробити замовлення!

Для оформлення замовлення Вам необходідно зателефонувати на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • 050-36-42-105
  • 063-118-39-99

Пицца

на верх
Пицца "Густо"
500 г.
55,00 грн.
0
Классическая пицца "Маргарита"
400 г.
40,00 грн.
0
Острая пицца "Пепперони"
400 г.
45,00 грн.
0
Пицца "Таралли"
500 г.
50,00 грн.
0
Пицца "Фонтина"
500 г.
50,00 грн.
0
Пицца "Прошутто"
450 г.
40,00 грн.
0
Пицца с сыром моцарелла и базиликом
310 г.
30,00 грн.
0
Пицца с яйцом, беконом и чесноком
350 г.
30,00 грн.
0
Пицца с маринованной курицей и ананасом
370 г.
30,00 грн.
0
Пицца с салями и болгарским перцем
350 г.
30,00 грн.
0
Пицца с свиной ветчиной и грибами
390 г.
30,00 грн.
0
Пицца с беконом и охотничьими колбасками
360 г.
30,00 грн.
0
Пицца с салями, копченой курицей и помидором
370 г.
30,00 грн.
0
Пицца с маринованным луком, помидором и болгарским перцем
370 г.
30,00 грн.
0
Пицца с маринованной курицей и грибами
390 г.
30,00 грн.
0
Пицца с помидором, куриной и свиной ветчиной
380 г.
30,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому Пиццерия "Gusto" Харків

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Пиццерия "Gusto" Харків в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Пиццерия "Gusto" Харків пропонують доставка їжі цілодобово Пиццерия "Gusto" Харків з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Пиццерия "Gusto" Харків. Можливість замовити їжу онлайн Пиццерия "Gusto" Харків пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Пиццерия "Gusto" Харків додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Пиццерия "Gusto" Харків, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Пиццерия "Gusto" Харків.

Як зробити доставку піци додому Пиццерия "Gusto" Харків

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Пиццерия "Gusto" Харків - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Пиццерия "Gusto" Харків пропонують безкоштовна доставка суші Пиццерия "Gusto" Харків. Страви на замовлення Пиццерия "Gusto" Харків для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Пиццерия "Gusto" Харків і піца з доставкою Пиццерия "Gusto" Харків та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Пиццерия "Gusto" Харків

Щоб замовити суші Пиццерия "Gusto" Харків - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Пиццерия "Gusto" Харків - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Пиццерия "Gusto" Харків, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Пиццерия "Gusto" Харків з можливістю замовити піцу та доставка піци Пиццерия "Gusto" Харків - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Пиццерия "Gusto" Харків

Замовлення піца Пиццерия "Gusto" Харків, замовлення суші Пиццерия "Gusto" Харків та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Пиццерия "Gusto" Харків з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Пиццерия "Gusto" Харків - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Пиццерия "Gusto" Харків - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Пиццерия "Gusto" Харків та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Пиццерия "Gusto" Харків

Особливо варто відзначити гриль доставка Пиццерия "Gusto" Харків і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Пиццерия "Gusto" Харків - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Пиццерия "Gusto" Харків і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Пиццерия "Gusto" Харків

Онлайн замовлення продуктів Пиццерия "Gusto" Харків з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Пиццерия "Gusto" Харків - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Пиццерия "Gusto" Харків - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Пиццерия "Gusto" Харків (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Пиццерия "Gusto" Харків - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Пиццерия "Gusto" Харків

Обіди в офіс Пиццерия "Gusto" Харків, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Пиццерия "Gusto" Харків - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Пиццерия "Gusto" Харків, а також салати доставка з ресторану Пиццерия "Gusto" Харків.

Цілодобова доставка Пиццерия "Gusto" Харків

Доставка обід Пиццерия "Gusto" Харків - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Пиццерия "Gusto" Харків і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Пиццерия "Gusto" Харків. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Пиццерия "Gusto" Харків - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Пиццерия "Gusto" Харків - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Пиццерия "Gusto" Харків

Тайська кухня Пиццерия "Gusto" Харків - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Пиццерия "Gusto" Харків Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Пиццерия "Gusto" Харків - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Пиццерия "Gusto" Харків - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Пиццерия "Gusto" Харків - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Пиццерия "Gusto" Харків

Наші майстри пропонують замовити шашлик Пиццерия "Gusto" Харків та доставка шашлик Пиццерия "Gusto" Харків, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Пиццерия "Gusto" Харків. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Пиццерия "Gusto" Харків - це шашлик Пиццерия "Gusto" Харків, гриль, смачний стейк та плов у місті Пиццерия "Gusto" Харків.

Азіатська кухня доставка Пиццерия "Gusto" Харків

Турецька кухня Пиццерия "Gusto" Харків - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Пиццерия "Gusto" Харків - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Пиццерия "Gusto" Харків та можливість замовити турецькі страви Пиццерия "Gusto" Харків - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Пиццерия "Gusto" Харків. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Пиццерия "Gusto" Харків.

Особливості доставки обідів Пиццерия "Gusto" Харків

При замовленні більше безкоштовна доставка Пиццерия "Gusto" Харків шашлик. Запашні страви на грилю доставка Пиццерия "Gusto" Харків з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Пиццерия "Gusto" Харків і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Пиццерия "Gusto" Харків - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Пиццерия "Gusto" Харків і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Пиццерия "Gusto" Харків. Замовити обід Пиццерия "Gusto" Харків додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Пиццерия "Gusto" Харків і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.