Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Графік роботи служби доставки:

  • від 11:00 до 22:00

Доставка їжі з Royal Donut в місті Київ

Royal Donut

м. Київ, Оболонський пр.16 ТРЦ "DREAM TOWN - 1" 3-й поверх, зона фуд корту

Американська кухня, Десерти, солодощі

Доставка від 30 грн. Час доставки від 90 хв. Мін. сума замовлення від 100грн. Безкоштовна доставка від 400грн.

По-справжньому смачні американські донатси відтепер і в Україні!

Just like American-made donuts in Ukraine!

Увага!

Замовлення приймаються за 6 годин перед доставкою.

Донатси, пончики

на верх
Донат «Американський класичний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Raffaello»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Bounty»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Вафельний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Пасхальний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Молочно-стружковий»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Біло-стружковий»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Арахісовий»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Pink»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Горіхово-кремовий»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Шоколадно-вафельний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Зебра»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Полуничний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Полуничний серпантин»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Шоколадний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Шоколадно-банановий»
80 г.
16,00 грн.
Донат «Кремовий»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Класичний»
60 г.
16,00 грн.
Донат «Банановий»
80 г.
16,00 грн.
Donut holes
80 г.
17,00 грн.
Baby donuts
30 г.
10,00 грн.

Про замовлення піц додому Royal Donut Київ

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Royal Donut Київ в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Royal Donut Київ пропонують доставка їжі цілодобово Royal Donut Київ з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Royal Donut Київ. Можливість замовити їжу онлайн Royal Donut Київ пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Royal Donut Київ додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Royal Donut Київ, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Royal Donut Київ.

Як зробити доставку піци додому Royal Donut Київ

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Royal Donut Київ - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Royal Donut Київ пропонують безкоштовна доставка суші Royal Donut Київ. Страви на замовлення Royal Donut Київ для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Royal Donut Київ і піца з доставкою Royal Donut Київ та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Royal Donut Київ

Щоб замовити суші Royal Donut Київ - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Royal Donut Київ - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Royal Donut Київ, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Royal Donut Київ з можливістю замовити піцу та доставка піци Royal Donut Київ - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Royal Donut Київ

Замовлення піца Royal Donut Київ, замовлення суші Royal Donut Київ та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Royal Donut Київ з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Royal Donut Київ - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Royal Donut Київ - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Royal Donut Київ та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Royal Donut Київ

Особливо варто відзначити гриль доставка Royal Donut Київ і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Royal Donut Київ - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Royal Donut Київ і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Royal Donut Київ

Онлайн замовлення продуктів Royal Donut Київ з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Royal Donut Київ - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Royal Donut Київ - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Royal Donut Київ (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Royal Donut Київ - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Royal Donut Київ

Обіди в офіс Royal Donut Київ, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Royal Donut Київ - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Royal Donut Київ, а також салати доставка з ресторану Royal Donut Київ.

Цілодобова доставка Royal Donut Київ

Доставка обід Royal Donut Київ - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Royal Donut Київ і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Royal Donut Київ. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Royal Donut Київ - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Royal Donut Київ - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Royal Donut Київ

Тайська кухня Royal Donut Київ - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Royal Donut Київ Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Royal Donut Київ - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Royal Donut Київ - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Royal Donut Київ - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Royal Donut Київ

Наші майстри пропонують замовити шашлик Royal Donut Київ та доставка шашлик Royal Donut Київ, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Royal Donut Київ. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Royal Donut Київ - це шашлик Royal Donut Київ, гриль, смачний стейк та плов у місті Royal Donut Київ.

Азіатська кухня доставка Royal Donut Київ

Турецька кухня Royal Donut Київ - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Royal Donut Київ - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Royal Donut Київ та можливість замовити турецькі страви Royal Donut Київ - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Royal Donut Київ. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Royal Donut Київ.

Особливості доставки обідів Royal Donut Київ

При замовленні більше безкоштовна доставка Royal Donut Київ шашлик. Запашні страви на грилю доставка Royal Donut Київ з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Royal Donut Київ і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Royal Donut Київ - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Royal Donut Київ і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Royal Donut Київ. Замовити обід Royal Donut Київ додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Royal Donut Київ і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.