Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Передзвоніть мені

Ви можете замовити зворотній зв'язок від менеджера служби доставки.

Замовити дзвінок

Доставка їжі з PRESTO PIZZA в місті Луцьк

PRESTO PIZZA

м. Луцьк вул. Кравчука 48А

Напої, Піца, Салати, Суші, роли, сашімі

Доставка від 5 грн. Час доставки від 30 хв. Мін. сума замовлення від 0грн. Безкоштовна доставка від 100грн.

Доставка піци, суші та напоїв 

Якщо у Вас виникли якісь питання Ви можете звернутися на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • 38(095) 931 85 85
  • 38(095) 184 83 83

Піца

на верх
Маргарита
380 г.
52,00 грн.
0
Кальцоне
430 г.
52,00 грн.
0
Прошутто дi фунгi
450 г.
59,00 грн.
0
Турчiя
480 г.
69,00 грн.
0
Ель поло
430 г.
59,00 грн.
0
Верона
470 г.
59,00 грн.
0
Престо
520 г.
69,00 грн.
0
Вегетаріано
505 г.
59,00 грн.
0
Карбонара
490 г.
69,00 грн.
0
Мексикано
440 г.
59,00 грн.
0
Дiабло
390 г.
65,00 грн.
0
Салямі
400 г.
59,00 грн.
0
Чотири сезона
480 г.
59,00 грн.
0
Козацька
530 г.
59,00 грн.
0
Сицилійська
530 г.
59,00 грн.
0
Альпійська
480 г.
75,00 грн.
0
Кватро Формаджі
420 г.
69,00 грн.
0
Марiнара
460 г.
129,00 грн.
0
Аморе міо
550 г.
69,00 грн.
0

Салати

на верх
Цезар
250 г.
49,00 грн.
0
Грецький
290 г.
42,00 грн.
0

Макі Роли (6 шт.)

на верх
Макі Лосось
180 г.
45,00 грн.
0

Каліфорнійські Роли

на верх
Каліфорнія Лосось в ікрі
280 г.
79,00 грн.
0
Каліфорнія Вугор в ікрі
280 г.
89,00 грн.
0

Філадельфія (8 шт.)

на верх
Філадельфія Лосось
345 г.
89,00 грн.
0
Філадельфія Вугор
360 г.
109,00 грн.
0

Напої

на верх
Сік ''RICH'' в асортименті
1 л.
40,00 грн.
0
"Йоданка"
500 мл.
15,00 грн.
0
"Балтика №7"
500 мл.
24,00 грн.
0
"Жатецький гусь"
500 мл.
21,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому PRESTO PIZZA Луцьк

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі PRESTO PIZZA Луцьк в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста PRESTO PIZZA Луцьк пропонують доставка їжі цілодобово PRESTO PIZZA Луцьк з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою PRESTO PIZZA Луцьк. Можливість замовити їжу онлайн PRESTO PIZZA Луцьк пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка PRESTO PIZZA Луцьк додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ PRESTO PIZZA Луцьк, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс PRESTO PIZZA Луцьк.

Як зробити доставку піци додому PRESTO PIZZA Луцьк

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд PRESTO PIZZA Луцьк - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів PRESTO PIZZA Луцьк пропонують безкоштовна доставка суші PRESTO PIZZA Луцьк. Страви на замовлення PRESTO PIZZA Луцьк для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому PRESTO PIZZA Луцьк і піца з доставкою PRESTO PIZZA Луцьк та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому PRESTO PIZZA Луцьк

Щоб замовити суші PRESTO PIZZA Луцьк - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі PRESTO PIZZA Луцьк - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка PRESTO PIZZA Луцьк, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци PRESTO PIZZA Луцьк з можливістю замовити піцу та доставка піци PRESTO PIZZA Луцьк - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци PRESTO PIZZA Луцьк

Замовлення піца PRESTO PIZZA Луцьк, замовлення суші PRESTO PIZZA Луцьк та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів PRESTO PIZZA Луцьк з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів PRESTO PIZZA Луцьк - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн PRESTO PIZZA Луцьк - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою PRESTO PIZZA Луцьк та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню PRESTO PIZZA Луцьк

Особливо варто відзначити гриль доставка PRESTO PIZZA Луцьк і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня PRESTO PIZZA Луцьк - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль PRESTO PIZZA Луцьк і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти PRESTO PIZZA Луцьк

Онлайн замовлення продуктів PRESTO PIZZA Луцьк з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана PRESTO PIZZA Луцьк - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка PRESTO PIZZA Луцьк - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн PRESTO PIZZA Луцьк (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому PRESTO PIZZA Луцьк - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс PRESTO PIZZA Луцьк

Обіди в офіс PRESTO PIZZA Луцьк, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті PRESTO PIZZA Луцьк - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії PRESTO PIZZA Луцьк, а також салати доставка з ресторану PRESTO PIZZA Луцьк.

Цілодобова доставка PRESTO PIZZA Луцьк

Доставка обід PRESTO PIZZA Луцьк - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 PRESTO PIZZA Луцьк і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті PRESTO PIZZA Луцьк. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово PRESTO PIZZA Луцьк - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт PRESTO PIZZA Луцьк - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу PRESTO PIZZA Луцьк

Тайська кухня PRESTO PIZZA Луцьк - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. PRESTO PIZZA Луцьк Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня PRESTO PIZZA Луцьк - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня PRESTO PIZZA Луцьк - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня PRESTO PIZZA Луцьк - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика PRESTO PIZZA Луцьк

Наші майстри пропонують замовити шашлик PRESTO PIZZA Луцьк та доставка шашлик PRESTO PIZZA Луцьк, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю PRESTO PIZZA Луцьк. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня PRESTO PIZZA Луцьк - це шашлик PRESTO PIZZA Луцьк, гриль, смачний стейк та плов у місті PRESTO PIZZA Луцьк.

Азіатська кухня доставка PRESTO PIZZA Луцьк

Турецька кухня PRESTO PIZZA Луцьк - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня PRESTO PIZZA Луцьк - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки PRESTO PIZZA Луцьк та можливість замовити турецькі страви PRESTO PIZZA Луцьк - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма PRESTO PIZZA Луцьк. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування PRESTO PIZZA Луцьк.

Особливості доставки обідів PRESTO PIZZA Луцьк

При замовленні більше безкоштовна доставка PRESTO PIZZA Луцьк шашлик. Запашні страви на грилю доставка PRESTO PIZZA Луцьк з кавказька кухня. Замовити страви на грилю PRESTO PIZZA Луцьк і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви PRESTO PIZZA Луцьк - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка PRESTO PIZZA Луцьк і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою PRESTO PIZZA Луцьк. Замовити обід PRESTO PIZZA Луцьк додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово PRESTO PIZZA Луцьк і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.