Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Передзвоніть мені

Ви можете замовити зворотній зв'язок від менеджера служби доставки.

Замовити дзвінок

Розділи меню

Доставка їжі з Суши Ямі в місті Луцьк

Суши Ямі

Пр. Волі 17 бар Пятниця. Вул. Президента Грушевського 1 ТРЦ Промень 4 поверх фудкор.

Десерти, солодощі, Кава, капучіно, Піца, Супи, Суші, роли, сашімі, Українська кухня, Японська кухня

Доставка від 15 грн. Час доставки від 30 хв. Безкоштовна доставка від 100грн.

Якщо у Вас виникли якісь питання Ви можете звернутися на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • +38 (050) 862-3296
  • +38 (063)2145877
  • +38 (097 )866-9580

Суши

на верх
Суши вугор
45 г.
35,00 грн.
0
Суши лосось
35 г.
20,00 грн.
0
Суши копчений
40 г.
22,00 грн.
0
Суши тигрова креветка
35 г.
25,00 грн.
0
Суши тунець
35 г.
27,00 грн.
0
Суши томаго
40 г.
12,00 грн.
0
Спайсі (гострі) тунець
45 г.
30,00 грн.
0
Спайсі хіяше вакаме
45 г.
17,00 грн.
0
Спайсі (гострі) лосось
45 г.
23,00 грн.
0
Спайсі (гострі) вугор
45 г.
35,00 грн.
0

Ролли

на верх
Філадельфія лосось
230 г.
95,00 грн.
0
Філадельфія з вугрем
230 г.
120,00 грн.
0
Філадельфія масаго
210 г.
65,00 грн.
0
Каліфорнія кунжут лосось
200 г.
64,00 грн.
0
Каліфорнія кунжут копчений лосось
200 г.
66,00 грн.
0
Каліфорнія тобіко вугор
230 г.
51,00 грн.
0
Каліфорнія масаго лосось
200 г.
70,00 грн.
0
Каліфорнія масаго креветка
200 г.
70,00 грн.
0
Золотий дракон
230 г.
125,00 грн.
0
Червоний дракон
230 г.
85,00 грн.
0
Зелений дракон
220 г.
105,00 грн.
0
Рулет з авокадо
115 г.
35,00 грн.
0
Рулет з вугрем
120 г.
65,00 грн.
0
Рулет з копченим лососем
110 г.
51,00 грн.
0
Рулет з огірком
110 г.
27,00 грн.
0
Рулет з лососем
110 г.
48,00 грн.
0
Рулет томаго
110 г.
30,00 грн.
0

Піца

на верх
Піца Маргарита
320 г.
38,00 грн.
0
Піца Салямі
340 г.
59,00 грн.
0
Піца Фунгі Поло
410 г.
64,00 грн.
0
Піца Квадро Формаджи
350 г.
65,00 грн.
0
Піца Прошуто
360 г.
57,00 грн.
0
Піца Пепероні
370 г.
62,00 грн.
0
Піца Супрім
400 г.
65,00 грн.
0
Піца Фунгі
390 г.
60,00 грн.
0
Піца капрічоза
400 г.
68,00 грн.
0
Піца Парма
400 г.
78,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому Суши Ямі Луцьк

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Суши Ямі Луцьк в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Суши Ямі Луцьк пропонують доставка їжі цілодобово Суши Ямі Луцьк з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Суши Ямі Луцьк. Можливість замовити їжу онлайн Суши Ямі Луцьк пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Суши Ямі Луцьк додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Суши Ямі Луцьк, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Суши Ямі Луцьк.

Як зробити доставку піци додому Суши Ямі Луцьк

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Суши Ямі Луцьк - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Суши Ямі Луцьк пропонують безкоштовна доставка суші Суши Ямі Луцьк. Страви на замовлення Суши Ямі Луцьк для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Суши Ямі Луцьк і піца з доставкою Суши Ямі Луцьк та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Суши Ямі Луцьк

Щоб замовити суші Суши Ямі Луцьк - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Суши Ямі Луцьк - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Суши Ямі Луцьк, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Суши Ямі Луцьк з можливістю замовити піцу та доставка піци Суши Ямі Луцьк - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Суши Ямі Луцьк

Замовлення піца Суши Ямі Луцьк, замовлення суші Суши Ямі Луцьк та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Суши Ямі Луцьк з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Суши Ямі Луцьк - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Суши Ямі Луцьк - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Суши Ямі Луцьк та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Суши Ямі Луцьк

Особливо варто відзначити гриль доставка Суши Ямі Луцьк і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Суши Ямі Луцьк - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Суши Ямі Луцьк і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Суши Ямі Луцьк

Онлайн замовлення продуктів Суши Ямі Луцьк з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Суши Ямі Луцьк - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Суши Ямі Луцьк - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Суши Ямі Луцьк (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Суши Ямі Луцьк - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Суши Ямі Луцьк

Обіди в офіс Суши Ямі Луцьк, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Суши Ямі Луцьк - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Суши Ямі Луцьк, а також салати доставка з ресторану Суши Ямі Луцьк.

Цілодобова доставка Суши Ямі Луцьк

Доставка обід Суши Ямі Луцьк - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Суши Ямі Луцьк і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Суши Ямі Луцьк. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Суши Ямі Луцьк - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Суши Ямі Луцьк - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Суши Ямі Луцьк

Тайська кухня Суши Ямі Луцьк - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Суши Ямі Луцьк Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Суши Ямі Луцьк - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Суши Ямі Луцьк - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Суши Ямі Луцьк - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Суши Ямі Луцьк

Наші майстри пропонують замовити шашлик Суши Ямі Луцьк та доставка шашлик Суши Ямі Луцьк, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Суши Ямі Луцьк. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Суши Ямі Луцьк - це шашлик Суши Ямі Луцьк, гриль, смачний стейк та плов у місті Суши Ямі Луцьк.

Азіатська кухня доставка Суши Ямі Луцьк

Турецька кухня Суши Ямі Луцьк - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Суши Ямі Луцьк - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Суши Ямі Луцьк та можливість замовити турецькі страви Суши Ямі Луцьк - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Суши Ямі Луцьк. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Суши Ямі Луцьк.

Особливості доставки обідів Суши Ямі Луцьк

При замовленні більше безкоштовна доставка Суши Ямі Луцьк шашлик. Запашні страви на грилю доставка Суши Ямі Луцьк з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Суши Ямі Луцьк і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Суши Ямі Луцьк - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Суши Ямі Луцьк і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Суши Ямі Луцьк. Замовити обід Суши Ямі Луцьк додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Суши Ямі Луцьк і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.