Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Графік роботи служби доставки:

  • від 11:00 до 22:00

Доставка їжі з Суши Ямі в місті Луцьк

Суши Ямі

Пр. Волі 17 бар Пятниця. Вул. Президента Грушевського 1 ТРЦ Промень 4 поверх фудкор.

Десерти, солодощі, Кава, капучіно, Піца, Супи, Суші, роли, сашімі, Українська кухня, Японська кухня

Доставка від 15 грн. Час доставки від 30 хв. Безкоштовна доставка від 100грн.

Суши

на верх
Суши вугор
45 г.
35,00 грн.
Суши лосось
35 г.
20,00 грн.
Суши копчений
40 г.
22,00 грн.
Суши тигрова креветка
35 г.
25,00 грн.
Суши тунець
35 г.
27,00 грн.
Суши томаго
40 г.
12,00 грн.
Спайсі (гострі) тунець
45 г.
30,00 грн.
Спайсі хіяше вакаме
45 г.
17,00 грн.
Спайсі (гострі) лосось
45 г.
23,00 грн.
Спайсі (гострі) вугор
45 г.
35,00 грн.

Ролли

на верх
Філадельфія лосось
230 г.
95,00 грн.
Філадельфія з вугрем
230 г.
120,00 грн.
Філадельфія масаго
210 г.
65,00 грн.
Каліфорнія кунжут лосось
200 г.
64,00 грн.
Каліфорнія кунжут копчений лосось
200 г.
66,00 грн.
Каліфорнія тобіко вугор
230 г.
51,00 грн.
Каліфорнія масаго лосось
200 г.
70,00 грн.
Каліфорнія масаго креветка
200 г.
70,00 грн.
Золотий дракон
230 г.
125,00 грн.
Червоний дракон
230 г.
85,00 грн.
Зелений дракон
220 г.
105,00 грн.
Рулет з авокадо
115 г.
35,00 грн.
Рулет з вугрем
120 г.
65,00 грн.
Рулет з копченим лососем
110 г.
51,00 грн.
Рулет з огірком
110 г.
27,00 грн.
Рулет з лососем
110 г.
48,00 грн.
Рулет томаго
110 г.
30,00 грн.

Піца

на верх
Піца Маргарита
320 г.
38,00 грн.
Піца Салямі
340 г.
59,00 грн.
Піца Фунгі Поло
410 г.
64,00 грн.
Піца Квадро Формаджи
350 г.
65,00 грн.
Піца Прошуто
360 г.
57,00 грн.
Піца Пепероні
370 г.
62,00 грн.
Піца Супрім
400 г.
65,00 грн.
Піца Фунгі
390 г.
60,00 грн.
Піца капрічоза
400 г.
68,00 грн.
Піца Парма
400 г.
78,00 грн.

Про замовлення піц додому Суши Ямі Луцьк

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Суши Ямі Луцьк в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Суши Ямі Луцьк пропонують доставка їжі цілодобово Суши Ямі Луцьк з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Суши Ямі Луцьк. Можливість замовити їжу онлайн Суши Ямі Луцьк пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Суши Ямі Луцьк додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Суши Ямі Луцьк, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Суши Ямі Луцьк.

Як зробити доставку піци додому Суши Ямі Луцьк

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Суши Ямі Луцьк - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Суши Ямі Луцьк пропонують безкоштовна доставка суші Суши Ямі Луцьк. Страви на замовлення Суши Ямі Луцьк для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Суши Ямі Луцьк і піца з доставкою Суши Ямі Луцьк та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Суши Ямі Луцьк

Щоб замовити суші Суши Ямі Луцьк - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Суши Ямі Луцьк - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Суши Ямі Луцьк, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Суши Ямі Луцьк з можливістю замовити піцу та доставка піци Суши Ямі Луцьк - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Суши Ямі Луцьк

Замовлення піца Суши Ямі Луцьк, замовлення суші Суши Ямі Луцьк та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Суши Ямі Луцьк з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Суши Ямі Луцьк - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Суши Ямі Луцьк - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Суши Ямі Луцьк та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Суши Ямі Луцьк

Особливо варто відзначити гриль доставка Суши Ямі Луцьк і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Суши Ямі Луцьк - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Суши Ямі Луцьк і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Суши Ямі Луцьк

Онлайн замовлення продуктів Суши Ямі Луцьк з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Суши Ямі Луцьк - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Суши Ямі Луцьк - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Суши Ямі Луцьк (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Суши Ямі Луцьк - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Суши Ямі Луцьк

Обіди в офіс Суши Ямі Луцьк, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Суши Ямі Луцьк - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Суши Ямі Луцьк, а також салати доставка з ресторану Суши Ямі Луцьк.

Цілодобова доставка Суши Ямі Луцьк

Доставка обід Суши Ямі Луцьк - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Суши Ямі Луцьк і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Суши Ямі Луцьк. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Суши Ямі Луцьк - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Суши Ямі Луцьк - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Суши Ямі Луцьк

Тайська кухня Суши Ямі Луцьк - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Суши Ямі Луцьк Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Суши Ямі Луцьк - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Суши Ямі Луцьк - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Суши Ямі Луцьк - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Суши Ямі Луцьк

Наші майстри пропонують замовити шашлик Суши Ямі Луцьк та доставка шашлик Суши Ямі Луцьк, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Суши Ямі Луцьк. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Суши Ямі Луцьк - це шашлик Суши Ямі Луцьк, гриль, смачний стейк та плов у місті Суши Ямі Луцьк.

Азіатська кухня доставка Суши Ямі Луцьк

Турецька кухня Суши Ямі Луцьк - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Суши Ямі Луцьк - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Суши Ямі Луцьк та можливість замовити турецькі страви Суши Ямі Луцьк - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Суши Ямі Луцьк. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Суши Ямі Луцьк.

Особливості доставки обідів Суши Ямі Луцьк

При замовленні більше безкоштовна доставка Суши Ямі Луцьк шашлик. Запашні страви на грилю доставка Суши Ямі Луцьк з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Суши Ямі Луцьк і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Суши Ямі Луцьк - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Суши Ямі Луцьк і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Суши Ямі Луцьк. Замовити обід Суши Ямі Луцьк додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Суши Ямі Луцьк і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.