Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Графік роботи служби доставки:

  • від 10:00 до 21:00

Доставка їжі з Paninoteca в місті Львів

Paninoteca

вул.Тершаківців 2 ,на розі з вул.Пекарська 48

Європейська кухня, Італійська кухня, Фаст фуд

Доставка від 30 грн. Час доставки від 30 хв. Безкоштовна доставка від 150грн.

Перша італійська Панінотека у Львові.У нас Ви можете скуштувати оригінальні італійські паніні та насолодитись неповторною італійською домашньою кухнею.

 

Паніні

на верх
"Романо"
350 г.
34,00 грн.
"Наполі"
300 г.
28,00 грн.
"Модена"
350 г.
33,00 грн.
"Мілано"
350 г.
33,00 грн.
"Венеція"
350 г.
33,00 грн.
"Пивне паніно"
350 г.
34,00 грн.
"Клаб паніно"
270 г.
28,00 грн.

Пасти

на верх
"Біянка"
250 г.
34,00 грн.
"Росса"
250 г.
29,00 грн.

Равіолі

на верх
Домашні равіолі
250 г.
34,00 грн.

Салат

на верх
Цезар з куркою
250 г.
34,00 грн.

Гарніри

на верх
Картопля фрі з кетчупом
160 г.
12,00 грн.
Картопля пюре
200 г.
12,00 грн.
Різотто з овочами
160 г.
12,00 грн.

Мясні страви

на верх
«Чоловіча страва»
300 г.
36,00 грн.
Куряче філе (гриль)
160 г.
29,00 грн.

Бізнес ланч

на верх
БІЗНЕС ЛАНЧ №1
500 г.
35,00 грн.
БІЗНЕС ЛАНЧ №2
500 г.
35,00 грн.
БІЗНЕС ЛАНЧ №3
500 г.
35,00 грн.

Про замовлення піц додому Paninoteca Львів

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Paninoteca Львів в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Paninoteca Львів пропонують доставка їжі цілодобово Paninoteca Львів з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Paninoteca Львів. Можливість замовити їжу онлайн Paninoteca Львів пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Paninoteca Львів додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Paninoteca Львів, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Paninoteca Львів.

Як зробити доставку піци додому Paninoteca Львів

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Paninoteca Львів - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Paninoteca Львів пропонують безкоштовна доставка суші Paninoteca Львів. Страви на замовлення Paninoteca Львів для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Paninoteca Львів і піца з доставкою Paninoteca Львів та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Paninoteca Львів

Щоб замовити суші Paninoteca Львів - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Paninoteca Львів - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Paninoteca Львів, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Paninoteca Львів з можливістю замовити піцу та доставка піци Paninoteca Львів - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Paninoteca Львів

Замовлення піца Paninoteca Львів, замовлення суші Paninoteca Львів та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Paninoteca Львів з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Paninoteca Львів - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Paninoteca Львів - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Paninoteca Львів та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Paninoteca Львів

Особливо варто відзначити гриль доставка Paninoteca Львів і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Paninoteca Львів - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Paninoteca Львів і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Paninoteca Львів

Онлайн замовлення продуктів Paninoteca Львів з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Paninoteca Львів - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Paninoteca Львів - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Paninoteca Львів (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Paninoteca Львів - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Paninoteca Львів

Обіди в офіс Paninoteca Львів, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Paninoteca Львів - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Paninoteca Львів, а також салати доставка з ресторану Paninoteca Львів.

Цілодобова доставка Paninoteca Львів

Доставка обід Paninoteca Львів - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Paninoteca Львів і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Paninoteca Львів. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Paninoteca Львів - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Paninoteca Львів - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Paninoteca Львів

Тайська кухня Paninoteca Львів - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Paninoteca Львів Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Paninoteca Львів - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Paninoteca Львів - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Paninoteca Львів - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Paninoteca Львів

Наші майстри пропонують замовити шашлик Paninoteca Львів та доставка шашлик Paninoteca Львів, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Paninoteca Львів. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Paninoteca Львів - це шашлик Paninoteca Львів, гриль, смачний стейк та плов у місті Paninoteca Львів.

Азіатська кухня доставка Paninoteca Львів

Турецька кухня Paninoteca Львів - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Paninoteca Львів - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Paninoteca Львів та можливість замовити турецькі страви Paninoteca Львів - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Paninoteca Львів. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Paninoteca Львів.

Особливості доставки обідів Paninoteca Львів

При замовленні більше безкоштовна доставка Paninoteca Львів шашлик. Запашні страви на грилю доставка Paninoteca Львів з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Paninoteca Львів і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Paninoteca Львів - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Paninoteca Львів і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Paninoteca Львів. Замовити обід Paninoteca Львів додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Paninoteca Львів і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.