Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Доставка їжі з Paninoteca в місті Львів

Paninoteca

вул.Тершаківців 2 ,на розі з вул.Пекарська 48

Європейська кухня, Італійська кухня, Фаст фуд

Доставка від 30 грн. Час доставки від 30 хв. Безкоштовна доставка від 150грн.

Перша італійська Панінотека у Львові.У нас Ви можете скуштувати оригінальні італійські паніні та насолодитись неповторною італійською домашньою кухнею.

 

Зробити замовлення!

Для оформлення замовлення Вам необходідно зателефонувати на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • +380974025292

Паніні

на верх
"Романо"
350 г.
34,00 грн.
0
"Наполі"
300 г.
28,00 грн.
0
"Модена"
350 г.
33,00 грн.
0
"Мілано"
350 г.
33,00 грн.
0
"Венеція"
350 г.
33,00 грн.
0
"Пивне паніно"
350 г.
34,00 грн.
0
"Клаб паніно"
270 г.
28,00 грн.
0

Пасти

на верх
"Біянка"
250 г.
34,00 грн.
0
"Росса"
250 г.
29,00 грн.
0

Равіолі

на верх
Домашні равіолі
250 г.
34,00 грн.
0

Салат

на верх
Цезар з куркою
250 г.
34,00 грн.
0

Гарніри

на верх
Картопля фрі з кетчупом
160 г.
12,00 грн.
0
Картопля пюре
200 г.
12,00 грн.
0
Різотто з овочами
160 г.
12,00 грн.
0

Мясні страви

на верх
«Чоловіча страва»
300 г.
36,00 грн.
0
Куряче філе (гриль)
160 г.
29,00 грн.
0

Бізнес ланч

на верх
БІЗНЕС ЛАНЧ №1
500 г.
35,00 грн.
0
БІЗНЕС ЛАНЧ №2
500 г.
35,00 грн.
0
БІЗНЕС ЛАНЧ №3
500 г.
35,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому Paninoteca Львів

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Paninoteca Львів в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Paninoteca Львів пропонують доставка їжі цілодобово Paninoteca Львів з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Paninoteca Львів. Можливість замовити їжу онлайн Paninoteca Львів пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Paninoteca Львів додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Paninoteca Львів, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Paninoteca Львів.

Як зробити доставку піци додому Paninoteca Львів

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Paninoteca Львів - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Paninoteca Львів пропонують безкоштовна доставка суші Paninoteca Львів. Страви на замовлення Paninoteca Львів для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Paninoteca Львів і піца з доставкою Paninoteca Львів та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Paninoteca Львів

Щоб замовити суші Paninoteca Львів - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Paninoteca Львів - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Paninoteca Львів, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Paninoteca Львів з можливістю замовити піцу та доставка піци Paninoteca Львів - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Paninoteca Львів

Замовлення піца Paninoteca Львів, замовлення суші Paninoteca Львів та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Paninoteca Львів з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Paninoteca Львів - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Paninoteca Львів - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Paninoteca Львів та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Paninoteca Львів

Особливо варто відзначити гриль доставка Paninoteca Львів і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Paninoteca Львів - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Paninoteca Львів і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Paninoteca Львів

Онлайн замовлення продуктів Paninoteca Львів з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Paninoteca Львів - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Paninoteca Львів - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Paninoteca Львів (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Paninoteca Львів - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Paninoteca Львів

Обіди в офіс Paninoteca Львів, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Paninoteca Львів - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Paninoteca Львів, а також салати доставка з ресторану Paninoteca Львів.

Цілодобова доставка Paninoteca Львів

Доставка обід Paninoteca Львів - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Paninoteca Львів і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Paninoteca Львів. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Paninoteca Львів - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Paninoteca Львів - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Paninoteca Львів

Тайська кухня Paninoteca Львів - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Paninoteca Львів Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Paninoteca Львів - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Paninoteca Львів - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Paninoteca Львів - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Paninoteca Львів

Наші майстри пропонують замовити шашлик Paninoteca Львів та доставка шашлик Paninoteca Львів, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Paninoteca Львів. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Paninoteca Львів - це шашлик Paninoteca Львів, гриль, смачний стейк та плов у місті Paninoteca Львів.

Азіатська кухня доставка Paninoteca Львів

Турецька кухня Paninoteca Львів - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Paninoteca Львів - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Paninoteca Львів та можливість замовити турецькі страви Paninoteca Львів - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Paninoteca Львів. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Paninoteca Львів.

Особливості доставки обідів Paninoteca Львів

При замовленні більше безкоштовна доставка Paninoteca Львів шашлик. Запашні страви на грилю доставка Paninoteca Львів з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Paninoteca Львів і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Paninoteca Львів - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Paninoteca Львів і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Paninoteca Львів. Замовити обід Paninoteca Львів додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Paninoteca Львів і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.