Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Графік роботи служби доставки:

  • від 11:00 до 23:00

Доставка їжі з Студия Асуши в місті Макіївка

Студия Асуши

г.Макеевка ул.Ленина, 80 (15-линия)

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 15 грн. Час доставки від 30 хв. Безкоштовна доставка від 150грн.

Студия Асуши - уголок Японии в центре города... 

Суши

на верх
Тэка суси
35 г.
12,00 грн.
Унаги суси
35 г.
13,00 грн.
Суси абогадо
35 г.
7,00 грн.
Суши с королевской креветкой
35 г.
11,00 грн.
Сяке но филадельфия
35 г.
10,00 грн.

Роллы

на верх
Туно маки
190 г.
37,00 грн.
Мамэ тори
180 г.
36,00 грн.
Итальяно рору
190 г.
28,00 грн.
Калифорния
175 г.
32,00 грн.
Филадельфия
210 г.
35,00 грн.
Сяке титзу рору
210 г.
35,00 грн.
Ясай
265 г.
25,00 грн.
Филадельфия с жареным лососем
190 г.
33,00 грн.
Футо маки
280 г.
39,00 грн.

ВИП роллы

на верх
Гейша
250 г.
69,00 грн.
Зеленый дракон
210 г.
50,00 грн.
Кани абогадо
210 г.
47,00 грн.
Ворма
215 г.
57,00 грн.
Канада
200 г.
59,00 грн.
Баттерфляй
200 г.
48,00 грн.
Красный дракон
210 г.
56,00 грн.
Хазаян
185 г.
45,00 грн.
Блэк ролл
195 г.
73,00 грн.

Сэты

на верх
Сэт классик
420 г.
100,00 грн.
Сэт трио
575 г.
90,00 грн.
VIP сэт
1445 г.
320,00 грн.

Маки роллы

на верх
Сяке маки
110 г.
17,00 грн.
Маки абогадо
110 г.
14,00 грн.
Унаги маки
110 г.
33,00 грн.
Тэка маки
110 г.
24,00 грн.
Капа Маки
110 г.
12,00 грн.

Гунканы

на верх
Гункан Эби
35 г.
10,00 грн.
Гункан Кайеси
35 г.
9,00 грн.
Гункан вакамэ
35 г.
8,00 грн.
Гункан тобико красная
30 г.
13,00 грн.
Гункан тобико черная
30 г.
13,00 грн.

Салаты

на верх
Салат Чука
100 г.
28,00 грн.

Про замовлення піц додому Студия Асуши Макіївка

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Студия Асуши Макіївка в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Студия Асуши Макіївка пропонують доставка їжі цілодобово Студия Асуши Макіївка з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Студия Асуши Макіївка. Можливість замовити їжу онлайн Студия Асуши Макіївка пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Студия Асуши Макіївка додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Студия Асуши Макіївка, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Студия Асуши Макіївка.

Як зробити доставку піци додому Студия Асуши Макіївка

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Студия Асуши Макіївка - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Студия Асуши Макіївка пропонують безкоштовна доставка суші Студия Асуши Макіївка. Страви на замовлення Студия Асуши Макіївка для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Студия Асуши Макіївка і піца з доставкою Студия Асуши Макіївка та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Студия Асуши Макіївка

Щоб замовити суші Студия Асуши Макіївка - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Студия Асуши Макіївка - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Студия Асуши Макіївка, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Студия Асуши Макіївка з можливістю замовити піцу та доставка піци Студия Асуши Макіївка - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Студия Асуши Макіївка

Замовлення піца Студия Асуши Макіївка, замовлення суші Студия Асуши Макіївка та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Студия Асуши Макіївка з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Студия Асуши Макіївка - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Студия Асуши Макіївка - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Студия Асуши Макіївка та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Студия Асуши Макіївка

Особливо варто відзначити гриль доставка Студия Асуши Макіївка і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Студия Асуши Макіївка - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Студия Асуши Макіївка і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Студия Асуши Макіївка

Онлайн замовлення продуктів Студия Асуши Макіївка з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Студия Асуши Макіївка - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Студия Асуши Макіївка - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Студия Асуши Макіївка (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Студия Асуши Макіївка - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Студия Асуши Макіївка

Обіди в офіс Студия Асуши Макіївка, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Студия Асуши Макіївка - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Студия Асуши Макіївка, а також салати доставка з ресторану Студия Асуши Макіївка.

Цілодобова доставка Студия Асуши Макіївка

Доставка обід Студия Асуши Макіївка - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Студия Асуши Макіївка і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Студия Асуши Макіївка. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Студия Асуши Макіївка - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Студия Асуши Макіївка - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Студия Асуши Макіївка

Тайська кухня Студия Асуши Макіївка - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Студия Асуши Макіївка Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Студия Асуши Макіївка - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Студия Асуши Макіївка - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Студия Асуши Макіївка - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Студия Асуши Макіївка

Наші майстри пропонують замовити шашлик Студия Асуши Макіївка та доставка шашлик Студия Асуши Макіївка, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Студия Асуши Макіївка. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Студия Асуши Макіївка - це шашлик Студия Асуши Макіївка, гриль, смачний стейк та плов у місті Студия Асуши Макіївка.

Азіатська кухня доставка Студия Асуши Макіївка

Турецька кухня Студия Асуши Макіївка - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Студия Асуши Макіївка - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Студия Асуши Макіївка та можливість замовити турецькі страви Студия Асуши Макіївка - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Студия Асуши Макіївка. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Студия Асуши Макіївка.

Особливості доставки обідів Студия Асуши Макіївка

При замовленні більше безкоштовна доставка Студия Асуши Макіївка шашлик. Запашні страви на грилю доставка Студия Асуши Макіївка з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Студия Асуши Макіївка і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Студия Асуши Макіївка - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Студия Асуши Макіївка і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Студия Асуши Макіївка. Замовити обід Студия Асуши Макіївка додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Студия Асуши Макіївка і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.