Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Доставка їжі з Студия Асуши в місті Макіївка

Студия Асуши

г.Макеевка ул.Ленина, 80 (15-линия)

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 15 грн. Час доставки від 30 хв. Безкоштовна доставка від 150грн.

Студия Асуши - уголок Японии в центре города... 

Зробити замовлення!

Для оформлення замовлення Вам необходідно зателефонувати на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • 095-555-09-05

Суши

на верх
Тэка суси
35 г.
12,00 грн.
0
Унаги суси
35 г.
13,00 грн.
0
Суси абогадо
35 г.
7,00 грн.
0
Суши с королевской креветкой
35 г.
11,00 грн.
0
Сяке но филадельфия
35 г.
10,00 грн.
0

Роллы

на верх
Туно маки
190 г.
37,00 грн.
0
Мамэ тори
180 г.
36,00 грн.
0
Итальяно рору
190 г.
28,00 грн.
0
Калифорния
175 г.
32,00 грн.
0
Филадельфия
210 г.
35,00 грн.
0
Сяке титзу рору
210 г.
35,00 грн.
0
Ясай
265 г.
25,00 грн.
0
Филадельфия с жареным лососем
190 г.
33,00 грн.
0
Футо маки
280 г.
39,00 грн.
0

ВИП роллы

на верх
Гейша
250 г.
69,00 грн.
0
Зеленый дракон
210 г.
50,00 грн.
0
Кани абогадо
210 г.
47,00 грн.
0
Ворма
215 г.
57,00 грн.
0
Канада
200 г.
59,00 грн.
0
Баттерфляй
200 г.
48,00 грн.
0
Красный дракон
210 г.
56,00 грн.
0
Хазаян
185 г.
45,00 грн.
0
Блэк ролл
195 г.
73,00 грн.
0

Сэты

на верх
Сэт классик
420 г.
100,00 грн.
0
Сэт трио
575 г.
90,00 грн.
0
VIP сэт
1445 г.
320,00 грн.
0

Маки роллы

на верх
Сяке маки
110 г.
17,00 грн.
0
Маки абогадо
110 г.
14,00 грн.
0
Унаги маки
110 г.
33,00 грн.
0
Тэка маки
110 г.
24,00 грн.
0
Капа Маки
110 г.
12,00 грн.
0

Гунканы

на верх
Гункан Эби
35 г.
10,00 грн.
0
Гункан Кайеси
35 г.
9,00 грн.
0
Гункан вакамэ
35 г.
8,00 грн.
0
Гункан тобико красная
30 г.
13,00 грн.
0
Гункан тобико черная
30 г.
13,00 грн.
0

Салаты

на верх
Салат Чука
100 г.
28,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому Студия Асуши Макіївка

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Студия Асуши Макіївка в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Студия Асуши Макіївка пропонують доставка їжі цілодобово Студия Асуши Макіївка з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Студия Асуши Макіївка. Можливість замовити їжу онлайн Студия Асуши Макіївка пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Студия Асуши Макіївка додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Студия Асуши Макіївка, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Студия Асуши Макіївка.

Як зробити доставку піци додому Студия Асуши Макіївка

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Студия Асуши Макіївка - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Студия Асуши Макіївка пропонують безкоштовна доставка суші Студия Асуши Макіївка. Страви на замовлення Студия Асуши Макіївка для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Студия Асуши Макіївка і піца з доставкою Студия Асуши Макіївка та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Студия Асуши Макіївка

Щоб замовити суші Студия Асуши Макіївка - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Студия Асуши Макіївка - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Студия Асуши Макіївка, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Студия Асуши Макіївка з можливістю замовити піцу та доставка піци Студия Асуши Макіївка - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Студия Асуши Макіївка

Замовлення піца Студия Асуши Макіївка, замовлення суші Студия Асуши Макіївка та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Студия Асуши Макіївка з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Студия Асуши Макіївка - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Студия Асуши Макіївка - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Студия Асуши Макіївка та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Студия Асуши Макіївка

Особливо варто відзначити гриль доставка Студия Асуши Макіївка і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Студия Асуши Макіївка - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Студия Асуши Макіївка і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Студия Асуши Макіївка

Онлайн замовлення продуктів Студия Асуши Макіївка з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Студия Асуши Макіївка - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Студия Асуши Макіївка - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Студия Асуши Макіївка (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Студия Асуши Макіївка - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Студия Асуши Макіївка

Обіди в офіс Студия Асуши Макіївка, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Студия Асуши Макіївка - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Студия Асуши Макіївка, а також салати доставка з ресторану Студия Асуши Макіївка.

Цілодобова доставка Студия Асуши Макіївка

Доставка обід Студия Асуши Макіївка - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Студия Асуши Макіївка і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Студия Асуши Макіївка. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Студия Асуши Макіївка - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Студия Асуши Макіївка - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Студия Асуши Макіївка

Тайська кухня Студия Асуши Макіївка - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Студия Асуши Макіївка Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Студия Асуши Макіївка - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Студия Асуши Макіївка - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Студия Асуши Макіївка - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Студия Асуши Макіївка

Наші майстри пропонують замовити шашлик Студия Асуши Макіївка та доставка шашлик Студия Асуши Макіївка, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Студия Асуши Макіївка. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Студия Асуши Макіївка - це шашлик Студия Асуши Макіївка, гриль, смачний стейк та плов у місті Студия Асуши Макіївка.

Азіатська кухня доставка Студия Асуши Макіївка

Турецька кухня Студия Асуши Макіївка - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Студия Асуши Макіївка - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Студия Асуши Макіївка та можливість замовити турецькі страви Студия Асуши Макіївка - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Студия Асуши Макіївка. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Студия Асуши Макіївка.

Особливості доставки обідів Студия Асуши Макіївка

При замовленні більше безкоштовна доставка Студия Асуши Макіївка шашлик. Запашні страви на грилю доставка Студия Асуши Макіївка з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Студия Асуши Макіївка і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Студия Асуши Макіївка - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Студия Асуши Макіївка і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Студия Асуши Макіївка. Замовити обід Студия Асуши Макіївка додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Студия Асуши Макіївка і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.