Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Доставка їжі з Суши Прайм в місті Макіївка

Суши Прайм

пр.Ленина 78 (в Магазине ВАШ, 15 линия)

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 15 грн. Час доставки від 20 хв. Безкоштовна доставка від 200грн.

Суши Прайм - Самая быстрая, и вкусная доставка суши в г.Макеевке. Если вы хотите попробовать качественные вкуснейшие роллы, тогда вам к нам. 
Также у нас вы найдете много не обычных роллов, соединяющие европейские и японские кухни воедино. 

Зробити замовлення!

Для оформлення замовлення Вам необходідно зателефонувати на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • +38 (099) 155 01 06

Роллы

на верх
Большой ролл с лососем
175 г.
58,00 грн.
0
Цезарь
200 г.
55,00 грн.
0
Домино
210 г.
74,00 грн.
0
Калифорния классик
210 г.
65,00 грн.
0
Филадельфия классик
220 г.
50,00 грн.
0
Филадельфия сыр
210 г.
50,00 грн.
0
Инь - Янь
210 г.
90,00 грн.
0
Чиз Ролл
200 г.
65,00 грн.
0
Чикен Ролл
240 г.
76,00 грн.
0
Золотой дракон
220 г.
110,00 грн.
0
Фиеста
210 г.
76,00 грн.
0
Токио
200 г.
76,00 грн.
0
Футомаки
225 г.
85,00 грн.
0

Маки

на верх
Маки с огурцом
120 г.
20,00 грн.
0
Маки с лососем
120 г.
25,00 грн.
0
Маки с копченой курицей
120 г.
25,00 грн.
0
Маки с сыром криметте и икрой тобико
120 г.
33,00 грн.
0
Маки с сыром криметте
120 г.
22,00 грн.
0
Маки с тунцом
120 г.
28,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому Суши Прайм Макіївка

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Суши Прайм Макіївка в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Суши Прайм Макіївка пропонують доставка їжі цілодобово Суши Прайм Макіївка з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Суши Прайм Макіївка. Можливість замовити їжу онлайн Суши Прайм Макіївка пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Суши Прайм Макіївка додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Суши Прайм Макіївка, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Суши Прайм Макіївка.

Як зробити доставку піци додому Суши Прайм Макіївка

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Суши Прайм Макіївка - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Суши Прайм Макіївка пропонують безкоштовна доставка суші Суши Прайм Макіївка. Страви на замовлення Суши Прайм Макіївка для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Суши Прайм Макіївка і піца з доставкою Суши Прайм Макіївка та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Суши Прайм Макіївка

Щоб замовити суші Суши Прайм Макіївка - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Суши Прайм Макіївка - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Суши Прайм Макіївка, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Суши Прайм Макіївка з можливістю замовити піцу та доставка піци Суши Прайм Макіївка - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Суши Прайм Макіївка

Замовлення піца Суши Прайм Макіївка, замовлення суші Суши Прайм Макіївка та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Суши Прайм Макіївка з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Суши Прайм Макіївка - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Суши Прайм Макіївка - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Суши Прайм Макіївка та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Суши Прайм Макіївка

Особливо варто відзначити гриль доставка Суши Прайм Макіївка і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Суши Прайм Макіївка - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Суши Прайм Макіївка і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Суши Прайм Макіївка

Онлайн замовлення продуктів Суши Прайм Макіївка з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Суши Прайм Макіївка - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Суши Прайм Макіївка - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Суши Прайм Макіївка (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Суши Прайм Макіївка - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Суши Прайм Макіївка

Обіди в офіс Суши Прайм Макіївка, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Суши Прайм Макіївка - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Суши Прайм Макіївка, а також салати доставка з ресторану Суши Прайм Макіївка.

Цілодобова доставка Суши Прайм Макіївка

Доставка обід Суши Прайм Макіївка - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Суши Прайм Макіївка і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Суши Прайм Макіївка. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Суши Прайм Макіївка - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Суши Прайм Макіївка - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Суши Прайм Макіївка

Тайська кухня Суши Прайм Макіївка - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Суши Прайм Макіївка Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Суши Прайм Макіївка - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Суши Прайм Макіївка - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Суши Прайм Макіївка - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Суши Прайм Макіївка

Наші майстри пропонують замовити шашлик Суши Прайм Макіївка та доставка шашлик Суши Прайм Макіївка, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Суши Прайм Макіївка. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Суши Прайм Макіївка - це шашлик Суши Прайм Макіївка, гриль, смачний стейк та плов у місті Суши Прайм Макіївка.

Азіатська кухня доставка Суши Прайм Макіївка

Турецька кухня Суши Прайм Макіївка - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Суши Прайм Макіївка - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Суши Прайм Макіївка та можливість замовити турецькі страви Суши Прайм Макіївка - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Суши Прайм Макіївка. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Суши Прайм Макіївка.

Особливості доставки обідів Суши Прайм Макіївка

При замовленні більше безкоштовна доставка Суши Прайм Макіївка шашлик. Запашні страви на грилю доставка Суши Прайм Макіївка з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Суши Прайм Макіївка і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Суши Прайм Макіївка - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Суши Прайм Макіївка і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Суши Прайм Макіївка. Замовити обід Суши Прайм Макіївка додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Суши Прайм Макіївка і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.