Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Графік роботи служби доставки:

  • від 10:00 до 20:00

Доставка їжі з БоСуши в місті Миргород

БоСуши

ул. Независимости, д.16, 3-й этаж

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 25 грн. Час доставки від 40 хв. Безкоштовна доставка від 400грн.

Сайт : www.bosushi.com.ua

Вконтакте : vk.com/bosushi

Маки роллы

на верх
Капа маки
105 г.
33,00 грн.
Кекка маки
105 г.
35,00 грн.
Сяке маки
105 г.
47,00 грн.
Кани маки
105 г.
38,00 грн.
Наками маки
105 г.
53,00 грн.
Тэка маки
105 г.
55,00 грн.
Унаги маки
105 г.
79,00 грн.

Роллы

на верх
Банана сан
215 г.
115,00 грн.
Аляска
225 г.
139,00 грн.
Блэк ролл
195 г.
116,00 грн.
Ворма
190 г.
139,00 грн.
Гейша
230 г.
139,00 грн.
Бонито
170 г.
98,00 грн.
Гаваи
240 г.
72,00 грн.
Имбо
250 г.
89,00 грн.
Инь- янь
210 г.
129,00 грн.
Итальяно рору
210 г.
59,00 грн.
Йова
190 г.
68,00 грн.
Кавагиши
170 г.
45,00 грн.
Калифорния
175 г.
59,00 грн.
Кредо
180 г.
72,00 грн.
Зеленый дракон
190 г.
115,00 грн.
Канада
200 г.
125,00 грн.
Кани абогадо
200 г.
79,00 грн.
Канитора
260 г.
145,00 грн.
Красный дракон
195 г.
115,00 грн.
Кунсей тидзу
205 г.
95,00 грн.
Мамэ тори
180 г.
95,00 грн.
Марокко
200 г.
79,00 грн.
Мидзу иро
210 г.
95,00 грн.
Миди терияки
210 г.
135,00 грн.
Микс ролл
185 г.
89,00 грн.
Оранж
185 г.
72,00 грн.
Огая
190 г.
58,00 грн.
Сохо
195 г.
73,00 грн.
Сан эби
190 г.
87,00 грн.
Филадельфия с жареным лососем
190 г.
69,00 грн.
Филадельфия
195 г.
69,00 грн.
Футо маки
250 г.
85,00 грн.
Хазаян
190 г.
85,00 грн.
Цезарь
165 г.
57,00 грн.
Цитрус
185 г.
65,00 грн.
Чизорро запеченный
200 г.
57,00 грн.
Шикара
200 г.
65,00 грн.

Сэты

на верх
Сэт к пиву
420 г.
168,00 грн.
Сэт Сингапур
575 г.
319,00 грн.

Про замовлення піц додому БоСуши Миргород

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі БоСуши Миргород в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста БоСуши Миргород пропонують доставка їжі цілодобово БоСуши Миргород з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою БоСуши Миргород. Можливість замовити їжу онлайн БоСуши Миргород пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка БоСуши Миргород додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ БоСуши Миргород, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс БоСуши Миргород.

Як зробити доставку піци додому БоСуши Миргород

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд БоСуши Миргород - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів БоСуши Миргород пропонують безкоштовна доставка суші БоСуши Миргород. Страви на замовлення БоСуши Миргород для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому БоСуши Миргород і піца з доставкою БоСуши Миргород та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому БоСуши Миргород

Щоб замовити суші БоСуши Миргород - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі БоСуши Миргород - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка БоСуши Миргород, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци БоСуши Миргород з можливістю замовити піцу та доставка піци БоСуши Миргород - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци БоСуши Миргород

Замовлення піца БоСуши Миргород, замовлення суші БоСуши Миргород та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів БоСуши Миргород з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів БоСуши Миргород - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн БоСуши Миргород - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою БоСуши Миргород та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню БоСуши Миргород

Особливо варто відзначити гриль доставка БоСуши Миргород і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня БоСуши Миргород - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль БоСуши Миргород і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти БоСуши Миргород

Онлайн замовлення продуктів БоСуши Миргород з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана БоСуши Миргород - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка БоСуши Миргород - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн БоСуши Миргород (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому БоСуши Миргород - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс БоСуши Миргород

Обіди в офіс БоСуши Миргород, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті БоСуши Миргород - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії БоСуши Миргород, а також салати доставка з ресторану БоСуши Миргород.

Цілодобова доставка БоСуши Миргород

Доставка обід БоСуши Миргород - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 БоСуши Миргород і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті БоСуши Миргород. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово БоСуши Миргород - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт БоСуши Миргород - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу БоСуши Миргород

Тайська кухня БоСуши Миргород - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. БоСуши Миргород Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня БоСуши Миргород - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня БоСуши Миргород - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня БоСуши Миргород - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика БоСуши Миргород

Наші майстри пропонують замовити шашлик БоСуши Миргород та доставка шашлик БоСуши Миргород, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю БоСуши Миргород. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня БоСуши Миргород - це шашлик БоСуши Миргород, гриль, смачний стейк та плов у місті БоСуши Миргород.

Азіатська кухня доставка БоСуши Миргород

Турецька кухня БоСуши Миргород - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня БоСуши Миргород - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки БоСуши Миргород та можливість замовити турецькі страви БоСуши Миргород - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма БоСуши Миргород. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування БоСуши Миргород.

Особливості доставки обідів БоСуши Миргород

При замовленні більше безкоштовна доставка БоСуши Миргород шашлик. Запашні страви на грилю доставка БоСуши Миргород з кавказька кухня. Замовити страви на грилю БоСуши Миргород і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви БоСуши Миргород - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка БоСуши Миргород і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою БоСуши Миргород. Замовити обід БоСуши Миргород додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово БоСуши Миргород і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.