Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Доставка їжі з Асуши в місті Павлоград

Асуши

ул.Шевченко, 73 напротив ТЦ Гуливер

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 25 грн. Час доставки від 60 хв. Безкоштовна доставка від 100грн.

САЙТ: www.asushi.com.ua

Вконтакте: vk.com/asushi_ukraine

Зробити замовлення!

Для оформлення замовлення Вам необходідно зателефонувати на один з нижче вказаних номерів телефону:

  • 095-117-07-19

Роллы

на верх
Сяке маки
6 шт.
36,00 грн.
0
Капа маки
6 шт.
20,00 грн.
0
Тэка маки
6 шт.
39,00 грн.
0
Унаги маки
6 шт.
52,00 грн.
0
Маки абогадо
6 шт.
29,00 грн.
0
Футо Маки
8 шт.
52,00 грн.
0
Ясай
8 шт.
39,00 грн.
0
Сяке тидзу рору
6 шт.
55,00 грн.
0
Филадельфия
6 шт.
54,00 грн.
0
Калифорния
6 шт.
51,00 грн.
0
Итальяно рору
8 шт.
42,00 грн.
0
Мамэ тори
6 шт.
52,00 грн.
0
Туно Маки
8 шт.
57,00 грн.
0
Гейша
8 шт.
88,00 грн.
0
Хазаян
6 шт.
63,00 грн.
0
Зеленый дракон
6 шт.
77,00 грн.
0
Красный дракон
6 шт.
79,00 грн.
0
Канада
6 шт.
85,00 грн.
0
Ворма
6 шт.
79,00 грн.
0
Кани абогадо
6 шт.
57,00 грн.
0
Блэк ролл
6 шт.
78,00 грн.
0
Цитрус
8 шт.
44,00 грн.
0
Самури
8 шт.
41,00 грн.
0
Гаваи
8 шт.
58,00 грн.
0
Кекка маки
6 шт.
31,00 грн.
0
Кредо
8 шт.
58,00 грн.
0
Миди
6 шт.
63,00 грн.
0
Наками маки
6 шт.
44,00 грн.
0
Оранж
6 шт.
58,00 грн.
0
Ринго
8 шт.
34,00 грн.
0
Самури
8 шт.
41,00 грн.
0
Сан Эби
8 шт.
67,00 грн.
0
Сохо
8 шт.
54,00 грн.
0
Чизорро
8 шт.
45,00 грн.
0
Чукадо
8 шт.
49,00 грн.
0
Шикара
8 шт.
47,00 грн.
0
Канитора
8 шт.
94,00 грн.
0
Кунсей тидзу
8 шт.
59,00 грн.
0
Аляска
6 шт.
81,00 грн.
0

Сэты

на верх
Сэт трио
18 шт.
149,00 грн.
0
Вип сэт
44 шт.
489,00 грн.
0
Сэт к пиву
24 шт.
137,00 грн.
0
Сэт Морской
32 шт.
221,00 грн.
0
Сэт Премиум
52 шт.
346,00 грн.
0
Сэт Сильвер
32 шт.
195,00 грн.
0
Фитнес сэт
22 шт.
136,00 грн.
0
Сэт Ацуи
20 шт.
139,00 грн.
0
Сэт Люкс
34 шт.
269,00 грн.
0
Сэт Оазис
24 шт.
186,00 грн.
0

Ваше замовлення

Список замовлень порожній
Доставка 0 грн.
Всього 0 грн.
Замовити

Про замовлення піц додому Асуши Павлоград

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Асуши Павлоград в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Асуши Павлоград пропонують доставка їжі цілодобово Асуши Павлоград з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Асуши Павлоград. Можливість замовити їжу онлайн Асуши Павлоград пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Асуши Павлоград додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Асуши Павлоград, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Асуши Павлоград.

Як зробити доставку піци додому Асуши Павлоград

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Асуши Павлоград - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Асуши Павлоград пропонують безкоштовна доставка суші Асуши Павлоград. Страви на замовлення Асуши Павлоград для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Асуши Павлоград і піца з доставкою Асуши Павлоград та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Асуши Павлоград

Щоб замовити суші Асуши Павлоград - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Асуши Павлоград - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Асуши Павлоград, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Асуши Павлоград з можливістю замовити піцу та доставка піци Асуши Павлоград - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Асуши Павлоград

Замовлення піца Асуши Павлоград, замовлення суші Асуши Павлоград та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Асуши Павлоград з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Асуши Павлоград - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Асуши Павлоград - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Асуши Павлоград та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Асуши Павлоград

Особливо варто відзначити гриль доставка Асуши Павлоград і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Асуши Павлоград - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Асуши Павлоград і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Асуши Павлоград

Онлайн замовлення продуктів Асуши Павлоград з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Асуши Павлоград - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Асуши Павлоград - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Асуши Павлоград (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Асуши Павлоград - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Асуши Павлоград

Обіди в офіс Асуши Павлоград, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Асуши Павлоград - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Асуши Павлоград, а також салати доставка з ресторану Асуши Павлоград.

Цілодобова доставка Асуши Павлоград

Доставка обід Асуши Павлоград - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Асуши Павлоград і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Асуши Павлоград. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Асуши Павлоград - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Асуши Павлоград - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Асуши Павлоград

Тайська кухня Асуши Павлоград - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Асуши Павлоград Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Асуши Павлоград - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Асуши Павлоград - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Асуши Павлоград - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Асуши Павлоград

Наші майстри пропонують замовити шашлик Асуши Павлоград та доставка шашлик Асуши Павлоград, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Асуши Павлоград. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Асуши Павлоград - це шашлик Асуши Павлоград, гриль, смачний стейк та плов у місті Асуши Павлоград.

Азіатська кухня доставка Асуши Павлоград

Турецька кухня Асуши Павлоград - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Асуши Павлоград - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Асуши Павлоград та можливість замовити турецькі страви Асуши Павлоград - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Асуши Павлоград. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Асуши Павлоград.

Особливості доставки обідів Асуши Павлоград

При замовленні більше безкоштовна доставка Асуши Павлоград шашлик. Запашні страви на грилю доставка Асуши Павлоград з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Асуши Павлоград і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Асуши Павлоград - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Асуши Павлоград і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Асуши Павлоград. Замовити обід Асуши Павлоград додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Асуши Павлоград і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.