Ми в соціальних мережах
food24.com.ua

Розділи меню

Графік роботи служби доставки:

  • від 10:00 до 21:00

Доставка їжі з Асуши в місті Павлоград

Асуши

ул.Шевченко, 73 напротив ТЦ Гуливер

Суші, роли, сашімі, Японська кухня

Доставка від 25 грн. Час доставки від 60 хв. Безкоштовна доставка від 100грн.

САЙТ: www.asushi.com.ua

Вконтакте: vk.com/asushi_ukraine

Роллы

на верх
Сяке маки
6 шт.
36,00 грн.
Капа маки
6 шт.
20,00 грн.
Тэка маки
6 шт.
39,00 грн.
Унаги маки
6 шт.
52,00 грн.
Маки абогадо
6 шт.
29,00 грн.
Футо Маки
8 шт.
52,00 грн.
Ясай
8 шт.
39,00 грн.
Сяке тидзу рору
6 шт.
55,00 грн.
Филадельфия
6 шт.
54,00 грн.
Калифорния
6 шт.
51,00 грн.
Итальяно рору
8 шт.
42,00 грн.
Мамэ тори
6 шт.
52,00 грн.
Туно Маки
8 шт.
57,00 грн.
Гейша
8 шт.
88,00 грн.
Хазаян
6 шт.
63,00 грн.
Зеленый дракон
6 шт.
77,00 грн.
Красный дракон
6 шт.
79,00 грн.
Канада
6 шт.
85,00 грн.
Ворма
6 шт.
79,00 грн.
Кани абогадо
6 шт.
57,00 грн.
Блэк ролл
6 шт.
78,00 грн.
Цитрус
8 шт.
44,00 грн.
Самури
8 шт.
41,00 грн.
Гаваи
8 шт.
58,00 грн.
Кекка маки
6 шт.
31,00 грн.
Кредо
8 шт.
58,00 грн.
Миди
6 шт.
63,00 грн.
Наками маки
6 шт.
44,00 грн.
Оранж
6 шт.
58,00 грн.
Ринго
8 шт.
34,00 грн.
Самури
8 шт.
41,00 грн.
Сан Эби
8 шт.
67,00 грн.
Сохо
8 шт.
54,00 грн.
Чизорро
8 шт.
45,00 грн.
Чукадо
8 шт.
49,00 грн.
Шикара
8 шт.
47,00 грн.
Канитора
8 шт.
94,00 грн.
Кунсей тидзу
8 шт.
59,00 грн.
Аляска
6 шт.
81,00 грн.

Сэты

на верх
Сэт трио
18 шт.
149,00 грн.
Вип сэт
44 шт.
489,00 грн.
Сэт к пиву
24 шт.
137,00 грн.
Сэт Морской
32 шт.
221,00 грн.
Сэт Премиум
52 шт.
346,00 грн.
Сэт Сильвер
32 шт.
195,00 грн.
Фитнес сэт
22 шт.
136,00 грн.
Сэт Ацуи
20 шт.
139,00 грн.
Сэт Люкс
34 шт.
269,00 грн.
Сэт Оазис
24 шт.
186,00 грн.

Про замовлення піц додому Асуши Павлоград

На нашому сервісі ви зможете скористатися послугами доставка їжі Асуши Павлоград в офіс та додому, доставка піци додому та доставка піци в офіс. Майже всі компанії міста Асуши Павлоград пропонують доставка їжі цілодобово Асуши Павлоград з можливістю замовлення їжі додому онлайн. Смачна і швидка в приготуванні китайська кухня з доставкою Асуши Павлоград. Можливість замовити їжу онлайн Асуши Павлоград пропонують майже всі піцерії. Доставка недорогих китайських страв це дуже зручно коли у вас мало часу на приготування їжі самому. Найсвіжіші суші доставка Асуши Павлоград додому, які приготовані з свіжих морепродуктів. Китайські страви - традиційні страви з Китаю (рис, курка, лапша і т.д.). Японська їжа заказ Асуши Павлоград, яка готується безпосередньо для кожного клієнта, а також японська кухня доставка додому, в офіс Асуши Павлоград.

Як зробити доставку піци додому Асуши Павлоград

Щоб швидко перекусити поживними стравами рекомендуємо замовити фастфуд Асуши Павлоград - шаурма, біляші, хот-доги. Багато ресторанів Асуши Павлоград пропонують безкоштовна доставка суші Асуши Павлоград. Страви на замовлення Асуши Павлоград для фуршетів, неочікуваних гостей і просто, щоб не тратити свій час. Заказ суші додому, китайські страви доставка і просто заказ їжі - для тих хто полюбляє екзотичні страви. Фастфуд з доставкою та піци додому Асуши Павлоград і піца з доставкою Асуши Павлоград та звичайна їжа доставка - щоб весело посидіти в компанії друзів. Всі зібрані на сайті піцерії пропонують вам замовити піцу та здійснити доставка їжі і суші заказ.

Як зробити доставку суші додому Асуши Павлоград

Щоб замовити суші Асуши Павлоград - достатньо сформувати меню та зателефонувати до обраного закладу. Страви з доставкою, доставка їжі Асуши Павлоград - це невідємна частина сучасних ресторанів. Зі всіма стравами можлива також замовити пиво доставка Асуши Павлоград, а також взяти салат доставка з різних кухонь світу. Заказ піци Асуши Павлоград з можливістю замовити піцу та доставка піци Асуши Павлоград - невідємний атрибут усіх піцерій європейського рівня.

Доставка найкращої піци Асуши Павлоград

Замовлення піца Асуши Павлоград, замовлення суші Асуши Павлоград та замовлення фастфуд - щоб смачно поїсту вдома. Замовлення салатів і доставка салатів Асуши Павлоград з морепродуктів - з самих свіжих інгредієнтів. Замовлення десертів Асуши Павлоград - деякі заклади пропонують своїм клієнтам насолодитися десертами та тортиками у себе вдома. Замовлення їжі онлайн Асуши Павлоград - найкращий спосіб зберегти ваш час. Торт з доставкою Асуши Павлоград та доставка тортів - стане у нагоді, якщо потрібно пригостити гостей, а часу, на жаль, немає.

Доставка гриль меню Асуши Павлоград

Особливо варто відзначити гриль доставка Асуши Павлоград і замовлення гриль мяса і овочів. Свинячий стейк доставка з мексиканська кухня Асуши Павлоград - це саме для гурманів. Якщо вже зовсім немає часу - ми пропонуємо вам доставка продуктів, доставка напоїв - додому із найближчих магазинів. Замовити курка гриль Асуши Павлоград і доставка смачних страв і також онлайн замовлення їжі - це те що треба, щоб ситно попоїсти.

Як замовити торт і десерти Асуши Павлоград

Онлайн замовлення продуктів Асуши Павлоград з можливістю онлайн доставка, а також смачні страви онлайн і онлайн доставка з ресторана Асуши Павлоград - це те що потрібно сучасній зайнятій людині. Сучасний сервіс ресторан доставка Асуши Павлоград - лише набирає обертів. Десерт доставка і напої доставка - це саме те, щоб замовити, коли на вулиці дощ і негода. Деякі сервіси пропонують напої замовлення онлайн Асуши Павлоград (пиво, соки, вина, алкоголь) з смачна їжа онлайн. Замовити онлайн, смачно поїсти і їжа в офіс і додому Асуши Павлоград - саме те що потрібно для менеджерів та офісних працівників.

Доставка їжі в офіс Асуши Павлоград

Обіди в офіс Асуши Павлоград, замовлення обідів в офіс та виїзне обслуговування у місті Асуши Павлоград - нова ніша послуг, якою займаються сучасні ресторани. Безкоштовна досткавка і швидка доставка гарячої піци - самий головний критерій при виборі служби доставки і оцінки якості їх роботи. Поїсти вдома можна швидко поїсти, якщо замовити доставку страв, піцу доставка з піцерії Асуши Павлоград, а також салати доставка з ресторану Асуши Павлоград.

Цілодобова доставка Асуши Павлоград

Доставка обід Асуши Павлоград - смачні супи, борщ, бульйон. Цілодобова доставка 24 Асуши Павлоград і доставка піци 24 - це можливість смачно перекусити у будь-який час доби у місті Асуши Павлоград. Замовити обід смачний - це мати сили добре працювати увесь день і не гаяти часу щоб йти до найближчої столової. Якість доставка поїсти, обід доставка та обід в офіс - на рівні якості найкращих закладів міста, оскільки всі страви готуються саме для вас. Піца цілодобово Асуши Павлоград - пропонує майже кожна піцерія. Заказ торт, а також замовити торт з доставка торт - можливо як у різноманітних кавярнях, кафе - так і майстрів. Доставка десерт і замовити десерт Асуши Павлоград - для коханої людини найкращий вибір.

Кухні світу Асуши Павлоград

Тайська кухня Асуши Павлоград - одна з найбільш екзотичних кухонь світу. Доставка тайська кухня онлайн. Асуши Павлоград Азіатська кухня - це національні страви азербайджану, казахстану, пакистану, вірменії та узбекистану. Італійська кухня - традиційно представлена різноманітними видами піци, макаронів, пасти, спагеті, різото, ароматних вин. Французька кухня Асуши Павлоград - знаменита фуагра, вина, шампанське. Корейська кухня Асуши Павлоград - знайома своїми гострими стравами у різних маринадах. Українська кухня Асуши Павлоград - те що потрібно справжньому українцю - борщ, вареники, картопля, смачні мясні страви.

Доставка шашлика Асуши Павлоград

Наші майстри пропонують замовити шашлик Асуши Павлоград та доставка шашлик Асуши Павлоград, а також замовити страви гриль - соковиті стейки, курка, крильця, реберця, барбекю Асуши Павлоград. Також замовити гриль овочі з доставкою гриль додому. До грилю буде добре замовити пиво на заказ - доставка пиво. Замовити продукти додому з доставка продукти - це саме те щоб приготувати вдома смачну вечерю, коли зовсім немає часу ходити по магазинах. Доставка азіатські страви, армянська кухня Асуши Павлоград - це шашлик Асуши Павлоград, гриль, смачний стейк та плов у місті Асуши Павлоград.

Азіатська кухня доставка Асуши Павлоград

Турецька кухня Асуши Павлоград - це суміш страв євпропейських та азійських страв. Іспанська кухня Асуши Павлоград - вина, поела, морські страви. Соковитий шашлик доставка на дом - пропонують майстри і спеціалізовані заклади міст. Армянські страви доставки Асуши Павлоград та можливість замовити турецькі страви Асуши Павлоград - для збереження Вашого часу. Турецька іжа - швидкий і звичний нам фаствуд - люля-кебаб, шаурма Асуши Павлоград. Французькі страви додому - представлені середземноморськими стравами. Доставка турецьких страв і шаурма доставка та шаурма заказ - пропонують заклади громадського харчування Асуши Павлоград.

Особливості доставки обідів Асуши Павлоград

При замовленні більше безкоштовна доставка Асуши Павлоград шашлик. Запашні страви на грилю доставка Асуши Павлоград з кавказька кухня. Замовити страви на грилю Асуши Павлоград і їжа на грилю додому і в офіс, а смачні гриль страви Асуши Павлоград - для друзів. Гриль курка - щоб смачно і швидко поїсти. Суп доставка Асуши Павлоград і замовити суп, щоб мати поживний обід з доставкою Асуши Павлоград. Замовити обід Асуши Павлоград додому і на роботу - допоможе Вам наш сервіс. Шашлик додому - якщо у вас немає можливості приготувати самому. Солодкі тістечка замовити від кавярень міста. Італійські страви - (равіолі, піца, хамон, серано) - приготовані з найкращих інгредієнтів, привезених з Італії. Гамбургер - класичний представник американської кухні. Страви доставка кухня та доставка цілодобово, а також іжа цілодобово Асуши Павлоград і піца цілодобово - для того, щоб Ви завжди були ситі і щасливі.